ZÁPAS
31.05.22 | kvalifik. | Ziva Falkner | Jenny Duerst | 6-1, 6-0 | W25 Annenheim | antuka |
ŠTATISTIKY
Ziva Falkner | Jenny Duerst | |
1. podanie % | 19/37 (51%) | 29/49 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 13/19 (68%) | 9/29 (31%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/18 (78%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/49 (61%) | 10/37 (27%) |
Vyhrané body celkom | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ziva Falkner | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ziva Falkner | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ziva Falkner | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ziva Falkner | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ziva Falkner | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ziva Falkner | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ziva Falkner vs. Jenny Duerst - Vzájomné zápasy
31.05.22 | kvalifik. | Ziva Falkner | Jenny Duerst | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Annenheim | antuka |
Ziva Falkner form & Jenny Duerst form
Ziva Falkner - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | - | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Maria Kozyreva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Soler Valverde | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Allura Zamarripa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Indy De Vroome | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sehrazat Dagci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kimmi Hance | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
06.08.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Jenny Duerst - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Marie Weckerle | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Charlotte Ruud | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Constanza Fernandez Rincon | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Yashaswini Panwar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Annelin Bakker | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lola Marandel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Salma Drugdova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 3-6 | detail zápasu |