ZÁPAS
31.10.22 | 2. kolo kval. | Zhanel Rustemova | Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Zhanel Rustemova | Eva Garkusha | |
1. podanie % | 31/60 (52%) | 43/71 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/31 (68%) | 23/43 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/29 (45%) | 10/28 (36%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 38/71 (54%) | 26/60 (43%) |
Vyhrané body celkom | 72/131 (55%) | 59/131 (45%) |
Dvojchyby | 7 | 5 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Zhanel Rustemova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Eva Garkusha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhanel Rustemova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Eva Garkusha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Zhanel Rustemova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Eva Garkusha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhanel Rustemova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Eva Garkusha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zhanel Rustemova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Eva Garkusha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Zhanel Rustemova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Eva Garkusha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Zhanel Rustemova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Eva Garkusha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zhanel Rustemova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Eva Garkusha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zhanel Rustemova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Eva Garkusha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhanel Rustemova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Kazachstán
09.06.04, 19 rokov
09.06.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.01.02, 22 rokov
12.01.02, 22 rokov
Zhanel Rustemova vs. Eva Garkusha - Vzájomné zápasy
31.10.22 | 2. kolo kval. | Zhanel Rustemova | Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Zhanel Rustemova form & Eva Garkusha form
Zhanel Rustemova - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Arina Arifullina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 6-4, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nehir Dogan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ksenia Efremova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Martina Peretti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 7-5, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Wise | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Brooke Black | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Imogen Haddad | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Maria Kalyakina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-2, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Anastasiya Krymkova | 6-75, 6-4, 6-70 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Camila Rojas | 3-6, 6-72 | detail zápasu |
Eva Garkusha - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorraine Lissmann | 2-0, Lorraine Lissmann - skreč | detail zápasu |