ZÁPAS
03.10.22 | kvalifik. | Zeynep Sonmez | Vlada Ekshibarova | 6-2, 6-4 | W25 Sozopol | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Zeynep Sonmez | Vlada Ekshibarova | |
1. podanie % | 31/49 (63%) | 42/67 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/31 (68%) | 22/42 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/18 (33%) | 7/25 (28%) |
Vyhrané break-bally | 7/15 (47%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 38/67 (57%) | 22/49 (45%) |
Vyhrané body celkom | 65/116 (56%) | 51/116 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 8 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Zeynep Sonmez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Zeynep Sonmez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Zeynep Sonmez | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zeynep Sonmez | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Zeynep Sonmez vs. Vlada Ekshibarova - Vzájomné zápasy
03.10.22 | kvalifik. | Zeynep Sonmez | Vlada Ekshibarova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W25 Sozopol | tvrdý |
Zeynep Sonmez form & Vlada Ekshibarova form
Zeynep Sonmez - posledné zápasy
Billie Jean - antuka | ||||
10.04.24 | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.24 | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.04.24 | vs. Suzan Lamens | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Eva Lys | 6-0, 3-1, Eva Lys - skreč | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.12.23 kvalifik. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu |
Vlada Ekshibarova - posledné zápasy
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detail zápasu |