ZÁPAS
20.07.21 | 1. kolo | Zeynep Sonmez | Alexandra Osborne | 7-65, 6-1 | W25 Telavi | antuka |
ŠTATISTIKY
Zeynep Sonmez | Alexandra Osborne | |
1. podanie % | 33/54 (61%) | 30/68 (44%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/33 (55%) | 17/30 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/21 (62%) | 12/38 (32%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 39/68 (57%) | 23/54 (43%) |
Vyhrané body celkom | 70/122 (57%) | 52/122 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 11 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Zeynep Sonmez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Zeynep Sonmez | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Zeynep Sonmez | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zeynep Sonmez | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Zeynep Sonmez vs. Alexandra Osborne - Vzájomné zápasy
14.09.21 | kvalifik. | Zeynep Sonmez | Alexandra Osborne | 6-0, 6-4 | detail zápasu | W25 Jablonec | antuka |
20.07.21 | 1. kolo | Zeynep Sonmez | Alexandra Osborne | 7-65, 6-1 | detail zápasu | W25 Telavi | antuka |
Zeynep Sonmez form & Alexandra Osborne form
Zeynep Sonmez - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.12.23 kvalifik. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Jana Fett | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Alexandra Osborne - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - skreč | detail zápasu | |
W60 Naples - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - skreč | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu |