ZÁPAS
14.09.21 | kvalifik. | Zeynep Sonmez | Alexandra Osborne | 6-0, 6-4 | W25 Jablonec | antuka |
ŠTATISTIKY
Zeynep Sonmez | Alexandra Osborne | |
1. podanie % | 44/58 (76%) | 35/67 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/44 (61%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/14 (57%) | 12/32 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 39/67 (58%) | 23/58 (40%) |
Vyhrané body celkom | 74/125 (59%) | 51/125 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Zeynep Sonmez | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Zeynep Sonmez | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Zeynep Sonmez vs. Alexandra Osborne - Vzájomné zápasy
14.09.21 | kvalifik. | Zeynep Sonmez | Alexandra Osborne | 6-0, 6-4 | detail zápasu | W25 Jablonec | antuka |
20.07.21 | 1. kolo | Zeynep Sonmez | Alexandra Osborne | 7-65, 6-1 | detail zápasu | W25 Telavi | antuka |
Zeynep Sonmez form & Alexandra Osborne form
Zeynep Sonmez - posledné zápasy
Billie Jean - antuka | ||||
10.04.24 | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.24 | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.04.24 | vs. Suzan Lamens | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Eva Lys | 6-0, 3-1, Eva Lys - skreč | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.12.23 kvalifik. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu |
Alexandra Osborne - posledné zápasy
W50 Wuning - tvrdý | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - skreč | detail zápasu | |
W60 Naples - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - skreč | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |