Čína
15.03.03, 21 rokov
15.03.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Čína
31.01.03, 21 rokov
31.01.03, 21 rokov
Yujiao Che vs. Xichen Zhao - Vzájomné zápasy
03.10.21 | 1. kolo kval. | Yujiao Che | Xichen Zhao | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Yujiao Che form & Xichen Zhao form
Yujiao Che - posledné zápasy
W25 Naiman - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Britney Chiu | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Jiaqi Huang | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Xinyu Jiang | Xinyu Jiang - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Jiayou Li | 4-6, 7-66, 2-0, Jiayou Li - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Emilija Tverijonaite | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.01.23 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.23 kvalifik. | vs. Tasnim Ismail | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.12.22 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.22 2. kolo | vs. Helena Mohamed | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.12.22 1. kolo | vs. Beverley Nyangon | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.22 2. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.12.22 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.22 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Xichen Zhao - posledné zápasy
W50 Wuning - tvrdý | ||||
22.04.24 kvalifik. | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 5-7, 1-3, - Xichen Zhao - skreč | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Jiayu Xu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 7-67, 4-1, I-Hsuan Cho - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 7-63, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Yanan Hou | 7-5, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Amittalai Prasutnawin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Kotistha Modak | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Chenting Zhu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jing-Jing Lu | 7-61, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Hanyu Guo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Na Dong | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Xi Luo | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Yajing Cao | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Chenting Zhu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Na Dong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Jin Zhang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 0-6, 0-6 | detail zápasu |