ZÁPAS
19.08.19 | 1. kolo kval. | Yui Chikaraishi | Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 10-7 | W25 Tsukuba | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yui Chikaraishi | Ayumi Koshiishi | |
1. podanie % | 46/59 (78%) | 30/53 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/46 (57%) | 16/30 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 3/13 (23%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 27/53 (51%) | 30/59 (51%) |
Vyhrané body celkom | 56/112 (50%) | 56/112 (50%) |
Dvojchyby | 2 | 8 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yui Chikaraishi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Ayumi Koshiishi | |
0-0 | ||
Yui Chikaraishi | 1-2 | |
2-2 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yui Chikaraishi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Ayumi Koshiishi | |
0-0 | ||
Yui Chikaraishi | 2-5 | |
2-6 |
2 | ||
0-0 | Ayumi Koshiishi | |
Yui Chikaraishi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yui Chikaraishi | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yui Chikaraishi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Ayumi Koshiishi | |
0-0 | ||
Yui Chikaraishi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0 | ||
10-7 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yui Chikaraishi vs. Ayumi Koshiishi - Vzájomné zápasy
19.08.19 | 1. kolo kval. | Yui Chikaraishi | Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | W25 Tsukuba | tvrdý |
14.10.18 | 1. kolo kval. | Ayumi Koshiishi | Yui Chikaraishi | 7-61, 6-2 | detail zápasu | Hamamatsu | koberec |
Yui Chikaraishi form & Ayumi Koshiishi form
Yui Chikaraishi - posledné zápasy
W35 Osaka - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Remika Ohashi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Minori Ishida | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Rion Itaya | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Karma Yacavino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Lisa-Marie Rioux | 5-7, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 1-0, Haruna Arakawa - skreč | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Annabelle Loutit | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
17.12.23 kvalifik. | vs. Denise Torrealba | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ruby Young | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Karma Yacavino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Monique Barry | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Darina Kamenoff | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Acalia Shamim | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Monique Barry | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Nurkic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Ayumi Koshiishi - posledné zápasy
W50 Wuning - tvrdý | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Qiang Wang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Jiayou Li | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Osaka - tvrdý | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.24 2. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Suzuna Oigawa | 6-0, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detail zápasu |