ZÁPAS
29.05.21 | semifinále | Ylena In-Albon | Ilay Yoruk | 6-4, 4-6, 7-62 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Ylena In-Albon | Ilay Yoruk | |
1. podanie % | 67/103 (65%) | 87/116 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 42/67 (63%) | 50/87 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/36 (44%) | 10/29 (34%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 6/11 (55%) |
Vyhrané body z returnu | 56/116 (48%) | 45/103 (44%) |
Vyhrané body celkom | 114/219 (52%) | 105/219 (48%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ylena In-Albon | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ylena In-Albon | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ylena In-Albon | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ylena In-Albon | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ylena In-Albon | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ylena In-Albon | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ylena In-Albon | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ylena In-Albon | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ylena In-Albon | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ylena In-Albon | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Ylena In-Albon | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ylena In-Albon | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ylena In-Albon | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ylena In-Albon | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ylena In-Albon | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ylena In-Albon | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ylena In-Albon | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ylena In-Albon vs. Ilay Yoruk - Vzájomné zápasy
29.05.21 | semifinále | Ylena In-Albon | Ilay Yoruk | 6-4, 4-6, 7-62 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
21.04.21 | 1. kolo | Ylena In-Albon | Ilay Yoruk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Ylena In-Albon form & Ilay Yoruk form
Ylena In-Albon - posledné zápasy
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 6-4, 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 štvrťfinále | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Polona Hercog | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Tianmi Mi | 2-0, Tianmi Mi - skreč | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Alice Rame | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Luisina Giovannini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
21.01.24 finále | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Daniela Seguel | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Mio Mushika | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Robin Montgomery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 3-1, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 štvrťfinále | vs. Martina Colmegna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Irene Lavino | 4-0, Irene Lavino - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Ilay Yoruk - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.04.24 finále | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.24 semifinále | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.24 štvrťfinále | vs. Anastasia Zolotareva | 6-75, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu |