ZÁPAS
17.02.20 | kvalifik. | Ying Zhang | Rina Saigo | 6-4, 6-4 | W60 Kyoto | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Ying Zhang | Rina Saigo | |
1. podanie % | 35/55 (64%) | 40/60 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/35 (89%) | 28/40 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/20 (60%) | 11/20 (55%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/60 (35%) | 12/55 (22%) |
Vyhrané body celkom | 64/115 (56%) | 51/115 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esá | 11 | 8 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Rina Saigo | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ying Zhang | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Ying Zhang | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ying Zhang | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ying Zhang | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ying Zhang | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ying Zhang | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
1-1 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ying Zhang | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Rina Saigo | |
0-0 | ||
Ying Zhang | 3-2 | |
4-2 | Rina Saigo | |
Ying Zhang | 4-3 | |
0-0, 30-0 | ||
5-3 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ying Zhang | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ying Zhang vs. Rina Saigo - Vzájomné zápasy
17.02.20 | kvalifik. | Ying Zhang | Rina Saigo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W60 Kyoto | tvrdý I. |
Ying Zhang form & Rina Saigo form
Ying Zhang - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Hana Matsumura | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 0-1, - Ying Zhang - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Lunda Kumhom | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
17.12.23 kvalifik. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
10.12.23 kvalifik. | vs. Aishi Das | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Kyna Decruy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peiyao Zhang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Jiale Zhang | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Yilin Zheng | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 2-6, 6-74 | detail zápasu |
Rina Saigo - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Aoi Ito | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 semifinále | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Brandy Walker | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Caroline Werner | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-68, 7-62 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Thasaporn Naklo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 3-6, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-2 | detail zápasu |