Čína
16.08.04, 19 rokov
16.08.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
25.12.01, 22 rokov
25.12.01, 22 rokov
Yifan Sun vs. Margaux Komano - Vzájomné zápasy
22.01.23 | 1. kolo kval. | Yifan Sun | Margaux Komano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Yifan Sun form & Margaux Komano form
Yifan Sun - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 0-3, - Yifan Sun - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Kanako Osafune | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Niehua Tian | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Riko Kikawada | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Radhika Yadav | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Honoka Uchiyama | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nao Phang Ziyi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Na Hyun Kang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Kundali Majgaine | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Xinyu Jiang | 1-6, - Yifan Sun - skreč | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Niehua Tian | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jin Zhang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuping Wang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Yanan Hou | 6-3, 3-6, 10-0 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Jing Wang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Yuxuan Du | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Yanan Hou | 6-75, 0-3, - Yifan Sun - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Peiyao Zhang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Huang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 6-0, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Margaux Komano - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Britney Chiu | 6-75, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Karma Yacavino | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Jiale Zhang | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Chelsea May Samways | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-72, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 0-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-76, 4-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tatiana Silbereisen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-73, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sara Conde | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Brun | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexa Volkov | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Gulin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Linda Ajimi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Weronika Ewald | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Hiba Heni | 6-0, 0-6, 10-3 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 6-2, 6-2 | detail zápasu |