ZÁPAS
16.10.19 | 1. kolo | Yeon Woo Ku | Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-2 | W15 Hua | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yeon Woo Ku | Zhibek Kulambayeva | |
1. podanie % | 21/39 (54%) | 36/52 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 15/21 (71%) | 13/36 (36%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/18 (56%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 34/52 (65%) | 14/39 (36%) |
Vyhrané body celkom | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Yeon Woo Ku | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Yeon Woo Ku | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 30-0, 40-40, 40-A | ||
Yeon Woo Ku | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40 | ||
2-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yeon Woo Ku | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Yeon Woo Ku | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yeon Woo Ku vs. Zhibek Kulambayeva - Vzájomné zápasy
01.03.24 | štvrťfinále | Yeon Woo Ku | Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W35 Gurugram | tvrdý |
31.12.23 | 1. kolo kval. | Yeon Woo Ku | Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W50 Nonthaburi | tvrdý |
16.10.19 | 1. kolo | Yeon Woo Ku | Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Hua | tvrdý |
Yeon Woo Ku form & Zhibek Kulambayeva form
Yeon Woo Ku - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aanya Choubey | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Dalila Jakupovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Daria Kudashova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Ankita Raina | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Mio Mushika | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Micic | 6-0, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 6-1, 5-6, - Yeon Woo Ku - skreč | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Remika Ohashi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Hina Nishi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-0, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Aliona Falei | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Zhibek Kulambayeva - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu |