Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
06.05.02, 21 rokov
06.05.02, 21 rokov
Yeon Woo Ku vs. Elizaveta Dementyeva - Vzájomné zápasy
21.03.21 | 1. kolo kval. | Yeon Woo Ku | Elizaveta Dementyeva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Yeon Woo Ku form & Elizaveta Dementyeva form
Yeon Woo Ku - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aanya Choubey | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Dalila Jakupovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Daria Kudashova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Ankita Raina | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Mio Mushika | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Micic | 6-0, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 6-1, 5-6, - Yeon Woo Ku - skreč | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Remika Ohashi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Hina Nishi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-0, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Aliona Falei | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Claire Liu | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Elizaveta Dementyeva - posledné zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Mercan Saygi | Mercan Saygi - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Arina Solomatina | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Alija Merdeeva | 5-7, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anna Davydova | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Sorokolet | 6-714, 1-6 | detail zápasu |