ZÁPAS
14.09.21 | 1. kolo | Yeon Woo Ku | Elena Jamshidi | 6-2, 6-0 | W15 Melilla | antuka |
ŠTATISTIKY
Yeon Woo Ku | Elena Jamshidi | |
1. podanie % | 26/32 (81%) | 34/43 (79%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/26 (77%) | 12/34 (35%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/6 (83%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 28/43 (65%) | 7/32 (22%) |
Vyhrané body celkom | 53/75 (71%) | 22/75 (29%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yeon Woo Ku | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Elena Jamshidi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dánsko
16.03.01, 23 rokov
14 866 $
16.03.01, 23 rokov
14 866 $
Yeon Woo Ku vs. Elena Jamshidi - Vzájomné zápasy
14.09.21 | 1. kolo | Yeon Woo Ku | Elena Jamshidi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Melilla | antuka |
Yeon Woo Ku form & Elena Jamshidi form
Yeon Woo Ku - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aanya Choubey | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Dalila Jakupovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Daria Kudashova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Ankita Raina | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Mio Mushika | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Micic | 6-0, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 6-1, 5-6, - Yeon Woo Ku - skreč | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Remika Ohashi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Hina Nishi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-0, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Aliona Falei | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Elena Jamshidi - posledné zápasy
W50 Indore - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 7-64, 2-0, Soha Sadiq - skreč | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 kvalifik. | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Kkaira Siddharth Chetnani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Yashaswini Panwar | 7-5, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Francesca Covi | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Hina Inoue | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marine Szostak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Borkop | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu |