ZÁPAS
04.10.20 | 1. kolo kval. | Yelizaveta Karlova | Alisa Yakimakho | 6-0, 6-1 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Kazachstán
29.04.03, 20 rokov
29.04.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
17.08.01, 22 rokov
17.08.01, 22 rokov
Yelizaveta Karlova vs. Alisa Yakimakho - Vzájomné zápasy
04.10.20 | 1. kolo kval. | Yelizaveta Karlova | Alisa Yakimakho | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Yelizaveta Karlova form & Alisa Yakimakho form
Yelizaveta Karlova - posledné zápasy
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 6-73, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
09.02.21 kvalifik. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Erkezhan Arystanbekova | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.20 kvalifik. | vs. Maria Manilova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | - | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Sofiia Likhacheva | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Ksenia Palkina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.19 kvalifik. | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Shahar Biran | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo | vs. Milana Maydanova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo | vs. Komola Umarova | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Alisa Yakimakho - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lia Mosimann | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 0-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Kijima | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Nehanda Thomias | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Tippi Dalle-Grave | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 7-5, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | detail zápasu |