Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maroko
29.11.87, 36 rokov
29.11.87, 36 rokov
Xinxin Yao vs. Zineb El Ouazzani - Vzájomné zápasy
11.04.22 | 2. kolo kval. | Xinxin Yao | Zineb El Ouazzani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Xinxin Yao form & Zineb El Ouazzani form
Xinxin Yao - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Maegan Manasse | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 3-0, Mio Mushika - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 4-6, 2-1, - Xinxin Yao - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
25.02.24 finále | vs. Saki Imamura | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ying Zhang | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Chenting Zhu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Irina Fetecau | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Karen Tsutsumi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Haruka Kaji | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Hanyu Guo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |
Zineb El Ouazzani - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Nele Niermann | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Agadir - antuka | ||||
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Morozova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Daria-Maria Anghel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | Juliane Triebe - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Mahin Schafer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 5-7, 1-4, - Zineb El Ouazzani - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Paulina Milosavljevic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Iman Khan | 3-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alina Muradow | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.01.21 kvalifik. | vs. Nour Gueblaoui | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
30.04.05 1. kolo kval. | vs. Diana Vranceanu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
25.04.05 1. kolo | vs. Fatima Olaso-De La Rica | 3-6, 2-6 | detail zápasu |