ZÁPAS
31.05.23 | 1. kolo | Xiaodi You | Haram Kim | 6-2, 6-2 | W25 Changwon | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Xiaodi You | Haram Kim | |
1. podanie % | 28/50 (56%) | 25/43 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/28 (64%) | 7/25 (28%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/22 (45%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 30/43 (70%) | 22/50 (44%) |
Vyhrané body celkom | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Haram Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Haram Kim | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xiaodi You | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Haram Kim | |
0-0, 40-15[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Xiaodi You | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-2 | Haram Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Haram Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Xiaodi You | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Haram Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Xiaodi You | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Haram Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Xiaodi You | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
4-2 | Haram Kim | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
15.09.05, 18 rokov
15.09.05, 18 rokov
Xiaodi You vs. Haram Kim - Vzájomné zápasy
31.05.23 | 1. kolo | Xiaodi You | Haram Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Changwon | tvrdý |
Xiaodi You form & Haram Kim form
Xiaodi You - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - skreč | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
24.09.23 kvalifik. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - skreč | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - skreč | detail zápasu |
Haram Kim - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Suha Lee | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Eun Bi Lee | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Juae Shin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Niehua Tian | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Yuna Ohashi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Kurumi Tamura | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Gaeul Jang | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Cherry Kim | 6-2, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Dami Lee | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Heejin Han | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Min Young Park | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Riko Sawayanagi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Jeong Moon | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Elicia Kim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Heerae Im | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Heejin Han | 6-1, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Ji Hyun Kang | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Cherry Kim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Sunae Ji | 6-1, 6-2 | detail zápasu |