ZÁPAS
02.09.19 | kvalifik. | Xenia Knoll | Fiona Ganz | 1-6, 6-4, 10-5 | W60 Montreux | antuka |
ŠTATISTIKY
Xenia Knoll | Fiona Ganz | |
1. podanie % | 43/64 (67%) | 40/56 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/43 (67%) | 25/40 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/21 (29%) | 9/16 (56%) |
Vyhrané break-bally | 2/3 (67%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 22/56 (39%) | 29/64 (45%) |
Vyhrané body celkom | 57/120 (48%) | 63/120 (53%) |
Dvojchyby | 7 | 4 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
1-4 | Fiona Ganz | |
0-0 | ||
Xenia Knoll | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Fiona Ganz | |
0-0 | ||
Xenia Knoll | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Fiona Ganz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Xenia Knoll | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Fiona Ganz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Xenia Knoll | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Fiona Ganz | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Xenia Knoll | 4-3 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
4-4 | Fiona Ganz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 40-40 | ||
Xenia Knoll | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Fiona Ganz | |
0-0, 1-0, 2-0, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 7-2, 7-3, 7-4, 9-5 | ||
10-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Xenia Knoll vs. Fiona Ganz - Vzájomné zápasy
02.09.19 | kvalifik. | Xenia Knoll | Fiona Ganz | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | W60 Montreux | antuka |
Xenia Knoll form & Fiona Ganz form
Xenia Knoll - posledné zápasy
W15 Jablonec - koberec | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
06.10.19 finále | vs. Manon Leonard | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.19 semifinále | vs. Alice Rame | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.10.19 štvrťfinále | vs. Lucie Wargnier | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Tiffany William | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Justine Lespes | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Carole Monnet | 6-0, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anais Gabriel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 1-3, - Xenia Knoll - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.19 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
23.01.19 2. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
29.11.18 štvrťfinále | vs. Federica Bilardo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.18 2. kolo | vs. Sihem Bellahouel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.18 2. kolo | vs. Tamara Malesevic | - | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
11.11.18 semifinále | vs. Darya Astakhova | 3-6, - Xenia Knoll - skreč | detail zápasu | |
10.11.18 štvrťfinále | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Fiona Ganz - posledné zápasy
W75 Chiasso - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Chiara Talleri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Veronika Podrez | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Julie Belgraver | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Anna Ureke | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-72, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Beatrice Ricci | 6-2, 6-0 | detail zápasu |