ZÁPAS
22.06.22 | 1. kolo | Weronika Falkowska | Louise Brunskog | 6-2, 6-1 | W25 Ystad | antuka |
ŠTATISTIKY
Weronika Falkowska | Louise Brunskog | |
1. podanie % | 23/45 (51%) | 32/57 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/23 (78%) | 13/32 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/22 (50%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 34/57 (60%) | 16/45 (36%) |
Vyhrané body celkom | 63/102 (62%) | 39/102 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Weronika Falkowska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Louise Brunskog | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Weronika Falkowska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Louise Brunskog | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Weronika Falkowska | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Louise Brunskog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Weronika Falkowska | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Louise Brunskog | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Weronika Falkowska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Weronika Falkowska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Weronika Falkowska | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Weronika Falkowska vs. Louise Brunskog - Vzájomné zápasy
22.06.22 | 1. kolo | Weronika Falkowska | Louise Brunskog | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Ystad | antuka |
Weronika Falkowska form & Louise Brunskog form
Weronika Falkowska - posledné zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
10.06.23 finále | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.06.23 semifinále | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 štvrťfinále | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Louise Brunskog - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 3-6, 0-1, - Louise Brunskog - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. June Bjork | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Anna Zyryanova | 7-5, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, - Louise Brunskog - skreč | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Linea Bajraliu | 7-61, 7-61 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pettersson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Isabella Svahn | 6-74, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-2, 2-6, 0-2, - Louise Brunskog - skreč | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-0, Lidia Moreno Arias - skreč | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Irene Lavino | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.22 kvalifik. | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
16.10.22 2. kolo kval. | vs. Erica Brennan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
24.09.22 finále | vs. Olga Helmi | 0-4, - Louise Brunskog - skreč | detail zápasu | |
23.09.22 semifinále | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.22 štvrťfinále | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.22 2. kolo | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Naia Mercadier | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-1 | detail zápasu |