Veľká Británia
25.09.98, 25 rokov
14 305 $
25.09.98, 25 rokov
14 305 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Katarzyna Pitak vs. Weronika Falkowska - Vzájomné zápasy
21.11.18 | 1. kolo | Weronika Falkowska | Katarzyna Pitak | 7-67, 1-6, 6-1 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Katarzyna Pitak form & Weronika Falkowska form
Katarzyna Pitak - posledné zápasy
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Joanna Garland | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Esther Adeshina | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Melisa Morales | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Amber Washington | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Danielle Andrea Thompson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Natasha Fourouclas | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Freya Christie | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Iman Garshong | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Vitoria - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Karen Marthiens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Manchester - tráva | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 kvalifik. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bolton - tvrdý I. | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Simona Waltert | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.19 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Weronika Falkowska - posledné zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
10.06.23 finále | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.06.23 semifinále | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 štvrťfinále | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | detail zápasu |