ZÁPAS
23.06.22 | 2. kolo | Weronika Falkowska | Elena Malygina | 6-4, 3-6, 6-1 | W25 Ystad | antuka |
ŠTATISTIKY
Weronika Falkowska | Elena Malygina | |
1. podanie % | 55/87 (63%) | 64/89 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/55 (71%) | 34/64 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/32 (50%) | 17/25 (68%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 38/89 (43%) | 32/87 (37%) |
Vyhrané body celkom | 93/176 (53%) | 83/176 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Weronika Falkowska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Weronika Falkowska | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Weronika Falkowska | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Weronika Falkowska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Weronika Falkowska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Weronika Falkowska | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Weronika Falkowska | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Weronika Falkowska | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Weronika Falkowska | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Weronika Falkowska vs. Elena Malygina - Vzájomné zápasy
23.06.22 | 2. kolo | Weronika Falkowska | Elena Malygina | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | W25 Ystad | antuka |
13.10.20 | 1. kolo | Weronika Falkowska | Elena Malygina | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Weronika Falkowska form & Elena Malygina form
Weronika Falkowska - posledné zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
10.06.23 finále | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.06.23 semifinále | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 štvrťfinále | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Elena Malygina - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-2, 6-3 | detail zápasu |