ZÁPAS
21.09.21 | kvalifik. | Weronika Baszak | Melis Ayda Uyar | 6-3, 1-6, 11-9 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
01.02.03, 21 rokov
01.02.03, 21 rokov
Weronika Baszak vs. Melis Ayda Uyar - Vzájomné zápasy
21.09.21 | kvalifik. | Weronika Baszak | Melis Ayda Uyar | 6-3, 1-6, 11-9 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Weronika Baszak form & Melis Ayda Uyar form
Weronika Baszak - posledné zápasy
W35 Buenos - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 1-0, - Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Olivia Bergler | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 0-2, - Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 6-3, 1-0, Chelsea Fontenel - skreč | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Teah Chavez | 7-64, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jada Bui | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Paris Corley | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Paris Corley | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 4-6, 7-69 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 7-65, 4-6, 0-2, - Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 0-3, - Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Lea Ma | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sara Suchankova | 6-2, 3-6, 0-3, - Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Iva Sepa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 7-62, 6-73, 0-3, - Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Melis Ayda Uyar - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - skreč | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | detail zápasu |