ZÁPAS
06.02.22 | 1. kolo kval. | Vlada Koval | Fabienne Gettwart | 6-1, 6-3 | W60 Grenoble | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Vlada Koval | Fabienne Gettwart | |
1. podanie % | 34/41 (83%) | 31/51 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/34 (71%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/7 (57%) | 4/20 (20%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 33/51 (65%) | 13/41 (32%) |
Vyhrané body celkom | 61/92 (66%) | 31/92 (34%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Vlada Koval | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0[BP] | ||
Vlada Koval | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vlada Koval | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Vlada Koval | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vlada Koval | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Koval | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Vlada Koval | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Koval | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vlada Koval vs. Fabienne Gettwart - Vzájomné zápasy
06.02.22 | 1. kolo kval. | Vlada Koval | Fabienne Gettwart | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W60 Grenoble | tvrdý I. |
Vlada Koval form & Fabienne Gettwart form
Vlada Koval - posledné zápasy
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Lisa Pigato | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ingrid Neel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.22 štvrťfinále | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.22 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.22 1. kolo | vs. Vanda Vargova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 7-67, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Ines Murta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.21 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | - | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Taylor Ng | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Fabienne Gettwart - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
26.08.23 štvrťfinále | vs. Selina Dal | 6-4, 6-3 | detail zápasu |