ZÁPAS
20.06.18 | 1. kolo | Vlada Ekshibarova | Kristina Milenkovic | 6-4, 6-0 | Kaltenkirchen | antuka |
ŠTATISTIKY
Vlada Ekshibarova | Kristina Milenkovic | |
1. podanie % | 37/52 (71%) | 38/49 (78%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/37 (76%) | 15/38 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/15 (27%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/49 (61%) | 20/52 (38%) |
Vyhrané body celkom | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dvojchyby | 6 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Vlada Ekshibarova | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Vlada Ekshibarova | 1-3 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Vlada Ekshibarova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-4 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vlada Ekshibarova vs. Kristina Milenkovic - Vzájomné zápasy
20.06.18 | 1. kolo | Vlada Ekshibarova | Kristina Milenkovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Kaltenkirchen | antuka |
Vlada Ekshibarova form & Kristina Milenkovic form
Vlada Ekshibarova - posledné zápasy
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Kristina Milenkovic - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - skreč | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detail zápasu |