ZÁPAS
29.08.19 | 2. kolo | Vitalia Diatchenko | Maria Krupenina | 6-4, 6-3 | W25+H Penza | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Vitalia Diatchenko | Maria Krupenina | |
1. podanie % | 48/69 (70%) | 32/61 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/48 (65%) | 18/32 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/21 (43%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 32/61 (52%) | 29/69 (42%) |
Vyhrané body celkom | 72/130 (55%) | 58/130 (45%) |
Dvojchyby | 8 | 9 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-1 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A | ||
Vitalia Diatchenko | 2-2 | |
0-0, 15-0 | ||
3-2 | Maria Krupenina | |
0-0 | ||
Vitalia Diatchenko | 4-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Maria Krupenina | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Vitalia Diatchenko | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Maria Krupenina | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Vitalia Diatchenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Maria Krupenina | |
0-0 | ||
Vitalia Diatchenko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Maria Krupenina | |
0-0, 0-15 | ||
Vitalia Diatchenko | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-3 | Maria Krupenina | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vitalia Diatchenko | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-3 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Vitalia Diatchenko | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
03.03.01, 23 rokov
03.03.01, 23 rokov
Vitalia Diatchenko vs. Maria Krupenina - Vzájomné zápasy
29.08.19 | 2. kolo | Vitalia Diatchenko | Maria Krupenina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W25+H Penza | tvrdý |
Vitalia Diatchenko form & Maria Krupenina form
Vitalia Diatchenko - posledné zápasy
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
06.05.23 finále | vs. Stacey Fung | 4-6, - Vitalia Diatchenko - skreč | detail zápasu | |
05.05.23 semifinále | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.05.23 štvrťfinále | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
29.03.23 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Astana - tvrdý I. | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Astana - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
03.11.22 štvrťfinále | vs. Xinyu Wang | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
02.11.22 2. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Marine Partaud | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
14.10.22 štvrťfinále | vs. Lucie Havlickova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.10.22 semifinále | vs. Katie Swan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.22 štvrťfinále | vs. Sonay Kartal | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
16.09.22 štvrťfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Hina Inoue | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
11.09.22 finále | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Maria Krupenina - posledné zápasy
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
08.06.22 2. kolo | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Liana Dvalishvili | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Milena Gevorgyan | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-1, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 6-4, Daria Mishina - skreč | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
13.07.21 kvalifik. | vs. Angelina Gabueva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 0-3, - Maria Krupenina - skreč | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anna Ureke | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Arina Solomatina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Saitova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Yasmina Karimjanova | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Larisa Bekmetova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |