ZÁPAS
18.07.18 | 1. kolo | Vinciane Remy | Clara Vlasselaer | 4-6, 6-4, 6-1 | Brussels | antuka |
ŠTATISTIKY
Vinciane Remy | Clara Vlasselaer | |
1. podanie % | 61/95 (64%) | 75/108 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/61 (57%) | 38/75 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/34 (44%) | 12/33 (36%) |
Vyhrané break-bally | 8/16 (50%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 58/108 (54%) | 45/95 (47%) |
Vyhrané body celkom | 108/203 (53%) | 95/203 (47%) |
Dvojchyby | 6 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vinciane Remy | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Vinciane Remy | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vinciane Remy | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Vinciane Remy | 3-3 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Vinciane Remy | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vinciane Remy | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vinciane Remy | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vinciane Remy | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vinciane Remy | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Vinciane Remy | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vinciane Remy | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vinciane Remy | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vinciane Remy | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Vinciane Remy | 4-0 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Vinciane Remy | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Francúzsko
24.09.97, 26 rokov
17 386 $
24.09.97, 26 rokov
17 386 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Vinciane Remy vs. Clara Vlasselaer - Vzájomné zápasy
14.01.19 | kvalifik. | Vinciane Remy | Clara Vlasselaer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
18.07.18 | 1. kolo | Vinciane Remy | Clara Vlasselaer | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Brussels | antuka |
Vinciane Remy form & Clara Vlasselaer form
Vinciane Remy - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.12.19 1. kolo | vs. Tea Lukic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.19 kvalifik. | vs. Tea Lukic | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Marine Partaud | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Kristyna Hrabalova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Iervolino | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 1-1, Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Stella Wiesemann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
24.06.19 kvalifik. | vs. Marie Temin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Montpellier - antuka | ||||
17.06.19 kvalifik. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-4, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
W80 Cagnes - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Ines Murta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Irys Ekani | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.03.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Asya Colombo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Gabriella Mujan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.03.19 štvrťfinále | vs. Rosa Vicens Mas | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.19 kvalifik. | vs. Iva Zelic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Clara Vlasselaer - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ke Ren | 6-1, 6-0 | detail zápasu |