ZÁPAS
03.12.19 | 1. kolo | Viktoriia Dema | Giulia Crescenzi | 6-4, 6-1 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Viktoriia Dema | Giulia Crescenzi | |
1. podanie % | 37/61 (61%) | 33/48 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/37 (68%) | 14/33 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/24 (46%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 28/48 (58%) | 25/61 (41%) |
Vyhrané body celkom | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Viktoriia Dema | 0-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktoriia Dema | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Viktoriia Dema | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Giulia Crescenzi | |
0-0 | ||
Viktoriia Dema | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Viktoriia Dema | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktoriia Dema | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Giulia Crescenzi | |
0-0 | ||
Viktoriia Dema | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Viktoriia Dema | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Viktoriia Dema vs. Giulia Crescenzi - Vzájomné zápasy
03.12.19 | 1. kolo | Viktoriia Dema | Giulia Crescenzi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Viktoriia Dema form & Giulia Crescenzi form
Viktoriia Dema - posledné zápasy
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Smith | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
09.06.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Alice Ferlito | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Laia Petretic | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Ada Piestrzynska | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-63, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Darya Lebesheva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Giulia Crescenzi - posledné zápasy
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 7-65, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Helena Stevic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Lavinia Morreale | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Lisa Mays | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.05.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Elaine Genovese | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.23 štvrťfinále | vs. Fangzhou Liu | 0-5, - Giulia Crescenzi - skreč | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-3, - Giulia Crescenzi - skreč | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
18.11.22 štvrťfinále | vs. Denise Valente | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.22 2. kolo | vs. Noemi Babikova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marcella Dessolis | 7-64, 6-3 | detail zápasu |