ZÁPAS
02.05.23 | kvalifik. | Victoria Borodulina | Alexandra Azarko | 6-3, 6-4 | W15 Kursumlijska | antuka |
ŠTATISTIKY
Victoria Borodulina | Alexandra Azarko | |
1. podanie % | 32/54 (59%) | 23/54 (43%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/32 (78%) | 15/23 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/22 (77%) | 17/31 (55%) |
Vyhrané body z returnu | 22/54 (41%) | 12/54 (22%) |
Vyhrané body celkom | 64/108 (59%) | 44/108 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 4 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Victoria Borodulina | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alexandra Azarko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Victoria Borodulina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Alexandra Azarko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Victoria Borodulina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Alexandra Azarko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Victoria Borodulina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Alexandra Azarko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Victoria Borodulina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Azarko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Victoria Borodulina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Alexandra Azarko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Victoria Borodulina | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Alexandra Azarko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Victoria Borodulina | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Alexandra Azarko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Victoria Borodulina | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Alexandra Azarko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Victoria Borodulina | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Rusko
24.11.02, 21 rokov
24.11.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
01.05.06, 17 rokov
01.05.06, 17 rokov
Victoria Borodulina vs. Alexandra Azarko - Vzájomné zápasy
02.05.23 | kvalifik. | Victoria Borodulina | Alexandra Azarko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Kursumlijska | antuka |
Victoria Borodulina form & Alexandra Azarko form
Victoria Borodulina - posledné zápasy
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Izabela Heinzova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Timm | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Karine Marion Job | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Fernanda Rain Contreras | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Kayla Cross | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Tiffany William | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 6-72, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Angelina Mihajlovic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Maria Aldea Wesselly | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Mia Sarcev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Split - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sibenik - antuka | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Mila Masic | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Petra Uberalova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.22 kvalifik. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Alexandra Azarko - posledné zápasy
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Pooja Ingale | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 4-6, 7-63, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Samira Maria Rusei | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-74, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | Alexa Karatancheva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Chiara Fornasieri | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Leontina Stojanovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Yontha Tadoum | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Taira Abildayeva | 4-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
23.08.22 kvalifik. | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 0-6, 3-6 | detail zápasu |