ZÁPAS
13.09.20 | 1. kolo kval. | Veronika Vlkovska | Ivana Sebestova | 6-1, 6-1 | W25 Frydek | antuka |
ŠTATISTIKY
Česká republika
06.09.97, 26 rokov
14 971 $
06.09.97, 26 rokov
14 971 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veronika Vlkovska vs. Ivana Sebestova - Vzájomné zápasy
13.09.20 | 1. kolo kval. | Veronika Vlkovska | Ivana Sebestova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
Veronika Vlkovska form & Ivana Sebestova form
Veronika Vlkovska - posledné zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.21 kvalifik. | vs. Erika Sema | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
21.08.21 semifinále | vs. Anna Turati | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.21 štvrťfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Anna Gross | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Nikola Novotna | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.21 kvalifik. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Malene Helgo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.21 kvalifik. | vs. Martina Marusinova | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Nika Novikova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
07.08.20 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Barbora Miklova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Ivana Sebestova - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 7-5, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-0, 6-2 | detail zápasu |