Česká republika
06.09.97, 26 rokov
14 971 $
06.09.97, 26 rokov
14 971 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
17.06.00, 23 rokov
17.06.00, 23 rokov
Veronika Vlkovska vs. Anja Gal - Vzájomné zápasy
21.04.18 | 1. kolo kval. | Veronika Vlkovska | Anja Gal | 6-71, 6-1, 6-3 | detail zápasu | Tucepi | antuka |
Veronika Vlkovska form & Anja Gal form
Veronika Vlkovska - posledné zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.21 kvalifik. | vs. Erika Sema | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
21.08.21 semifinále | vs. Anna Turati | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.21 štvrťfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Anna Gross | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Nikola Novotna | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.21 kvalifik. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Malene Helgo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.21 kvalifik. | vs. Martina Marusinova | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Nika Novikova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
07.08.20 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Barbora Miklova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Anja Gal - posledné zápasy
W25 Kaposvar - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Iulia Marko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Petrova | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Ines Nicault | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.19 kvalifik. | vs. Natalia Vajdova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-4, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.11.18 kvalifik. | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Lucia Malinak | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Marketa Panackova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Azradeniz Comlek | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.18 kvalifik. | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.18 1. kolo | vs. Kristina Novak | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Dejana Milenkovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Zaneta Malinovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Iulia Marko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 2-6, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Oana Irimescu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Natasha Piludu | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
24.06.18 kvalifik. | vs. Anna Peres | 6-1, 6-2 | detail zápasu |