ZÁPAS
17.02.20 | 2. kolo kval. | Veronika Bokor | Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 6-4, 10-7 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Rakúsko
14.03.00, 24 rokov
14.03.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veronika Bokor vs. Karola Patricia Bejenaru - Vzájomné zápasy
17.02.20 | 2. kolo kval. | Veronika Bokor | Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Veronika Bokor form & Karola Patricia Bejenaru form
Veronika Bokor - posledné zápasy
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Kayla Cross | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Simona Wirglerova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-73, 7-62, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Natalia Schwarcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 6-73, 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Karola Patricia Bejenaru - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu |