ZÁPAS
07.11.21 | 1. kolo kval. | Viera Deeperm | Tian Xin Chang | 6-2, 4-6, 11-9 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Thajsko
27.02.04, 20 rokov
27.02.04, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
01.03.05, 19 rokov
01.03.05, 19 rokov
Viera Deeperm vs. Tian Xin Chang - Vzájomné zápasy
07.11.21 | 1. kolo kval. | Viera Deeperm | Tian Xin Chang | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Viera Deeperm form & Tian Xin Chang form
Viera Deeperm - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Akina Shiga | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Pimmada Thongkum | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Heerae Im | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Niditra Rajmohan | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Daria Nazarenko | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Grigoreva | 3-6, - Viera Deeperm - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Kamonwan Yodpetch | 7-64, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Singapore - tvrdý | ||||
02.04.23 kvalifik. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Isabell Ek | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Pimmada Thongkum | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Tian Xin Chang - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Chenting Zhu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Thaniya Sarai Gogulamanda | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Hana Matsumura | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Emiliia Kats | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Sholape Ayanbadejo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Micol Salvadori | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Elina Popescu | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Daria Domova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Hala Fouad | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Salma Noureldin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Hala Fouad | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Rina Hosni | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 2-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Maria Patrascu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Sumin Kim | 4-6, 1-6 | detail zápasu |