ZÁPAS
16.02.21 | 2. kolo kval. | Valeriya Olyanovskaya | Ayla Aksu | 6-1, 7-64 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Valeriya Olyanovskaya vs. Ayla Aksu - Vzájomné zápasy
16.02.21 | 2. kolo kval. | Valeriya Olyanovskaya | Ayla Aksu | 6-1, 7-64 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
14.01.21 | 2. kolo | Valeriya Olyanovskaya | Ayla Aksu | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Valeriya Olyanovskaya form & Ayla Aksu form
Valeriya Olyanovskaya - posledné zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - skreč | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Ayla Aksu - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | detail zápasu |