ZÁPAS
04.06.21 | štvrťfinále | Valeria Savinykh | Anhelina Kalita | 6-1, 6-2 | W25 Kazan | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Valeria Savinykh | Anhelina Kalita | |
1. podanie % | 30/42 (71%) | 30/43 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/30 (80%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/12 (42%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 28/43 (65%) | 13/42 (31%) |
Vyhrané body celkom | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valeria Savinykh | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Valeria Savinykh | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeria Savinykh | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Valeria Savinykh | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valeria Savinykh | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Anhelina Kalita | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Valeria Savinykh | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Valeria Savinykh | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
31.03.97, 27 rokov
31.03.97, 27 rokov
Valeria Savinykh vs. Anhelina Kalita - Vzájomné zápasy
04.06.21 | štvrťfinále | Valeria Savinykh | Anhelina Kalita | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Kazan | tvrdý |
Valeria Savinykh form & Anhelina Kalita form
Valeria Savinykh - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Eva Lys | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Anna Bondar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 kvalifik. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 6-78, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Magda Linette | 7-5, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.23 kvalifik. | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Xinyu Gao | 7-5, 4-2, Xinyu Gao - skreč | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Anhelina Kalita - posledné zápasy
W25 Kazan - tvrdý | ||||
04.06.21 štvrťfinále | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Amelija Matjunina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 kvalifik. | vs. Tea Lukic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Beau Deleu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.20 semifinále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.20 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.20 kvalifik. | vs. Lena Ruppert | 6-75, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Oona Orpana | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Luna Meers | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Senem Ocal | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Gyulnara Nazarova | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.18 kvalifik. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 7-64 | detail zápasu |