ZÁPAS
11.10.19 | štvrťfinále | Valentina Ryser | Martina Pradova | 6-4, 6-2 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Valentina Ryser | Martina Pradova | |
1. podanie % | 35/51 (69%) | 33/57 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/35 (77%) | 23/33 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/16 (75%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané body z returnu | 23/57 (40%) | 12/51 (24%) |
Vyhrané body celkom | 62/108 (57%) | 46/108 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 8 |
Esá | 11 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Valentina Ryser | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Martina Pradova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Valentina Ryser | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Martina Pradova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Valentina Ryser | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Martina Pradova | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Valentina Ryser | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Martina Pradova | |
Valentina Ryser | 4-4 | |
5-4 | Martina Pradova | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Valentina Ryser | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Martina Pradova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Valentina Ryser | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Martina Pradova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Valentina Ryser | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Martina Pradova | |
0-0 | ||
Valentina Ryser | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, A-40 | ||
5-2 | Martina Pradova | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Valentina Ryser vs. Martina Pradova - Vzájomné zápasy
11.10.19 | štvrťfinále | Valentina Ryser | Martina Pradova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Valentina Ryser form & Martina Pradova form
Valentina Ryser - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
08.02.24 štvrťfinále | vs. Katy Dunne | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Alice Gillan | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
21.01.24 finále | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Bronte Murgett | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Ranah Akua Stoiber | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-65, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Elena Malygina | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Alisa Baranovska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Martina Pradova - posledné zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Mrowiecova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Eszter Meri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.21 kvalifik. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Cairo - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Maja Issler | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.19 finále | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.11.19 semifinále | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |