ZÁPAS
04.11.19 | 1. kolo kval. | Urszula Radwanska | Xuliu Sun | 6-1, 6-1 | W100 Shenzhen | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Urszula Radwanska | Xuliu Sun | |
1. podanie % | 14/36 (39%) | 35/44 (80%) |
Vyhrané body z 1.podania | 14/14 (100%) | 15/35 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/22 (64%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 25/44 (57%) | 8/36 (22%) |
Vyhrané body celkom | 53/80 (66%) | 27/80 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Urszula Radwanska | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Xuliu Sun | |
0-0, 0-30 | ||
Urszula Radwanska | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Xuliu Sun | |
Urszula Radwanska | 3-1 | |
4-1 | Xuliu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Urszula Radwanska | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Xuliu Sun | |
0-0, 15-0 | ||
Urszula Radwanska | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Xuliu Sun | |
0-0, 15-0, A-40[BP] | ||
Urszula Radwanska | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Xuliu Sun | |
0-0, 0-15 | ||
Urszula Radwanska | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Urszula Radwanska vs. Xuliu Sun - Vzájomné zápasy
04.11.19 | 1. kolo kval. | Urszula Radwanska | Xuliu Sun | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W100 Shenzhen | tvrdý |
Urszula Radwanska form & Xuliu Sun form
Urszula Radwanska - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Sophie Stanton | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Xuliu Sun - posledné zápasy
Australian Open - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, - Xuliu Sun - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 7-5, Valeria Savinykh - skreč | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Ying Zhang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
29.09.19 finále | vs. Wushuang Zheng | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.19 semifinále | vs. Yexin Ma | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.19 štvrťfinále | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Holly Verner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Xinyun Han | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Shanshan Guo | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Ziyue Sun | 6-4, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Amy Zhu | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jia Qi Kang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Ziyi Yang | 6-3, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Siqi Cao | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Xinyi Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Erika Sema | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detail zápasu |