ZÁPAS
19.11.20 | 2. kolo | Ulrikke Eikeri | Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 7-61 | W15 Haabneeme | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Ulrikke Eikeri | Martyna Kubka | |
1. podanie % | 77/110 (70%) | 47/94 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 50/77 (65%) | 27/47 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/33 (36%) | 22/47 (47%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 45/94 (48%) | 48/110 (44%) |
Vyhrané body celkom | 107/204 (52%) | 97/204 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 3 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Martyna Kubka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Martyna Kubka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Martyna Kubka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Martyna Kubka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Martyna Kubka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Martyna Kubka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Martyna Kubka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Martyna Kubka | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Martyna Kubka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Martyna Kubka | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Martyna Kubka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Martyna Kubka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Martyna Kubka | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Martyna Kubka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Martyna Kubka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Martyna Kubka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Martyna Kubka | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ulrikke Eikeri vs. Martyna Kubka - Vzájomné zápasy
19.11.20 | 2. kolo | Ulrikke Eikeri | Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 7-61 | detail zápasu | W15 Haabneeme | tvrdý I. |
Ulrikke Eikeri form & Martyna Kubka form
Ulrikke Eikeri - posledné zápasy
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.24 kvalifik. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Toronto - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Martyna Kubka - posledné zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Aravane Rezai | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Paganetti | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
02.12.23 finále | vs. Julie Struplova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.23 semifinále | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.11.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-1, 3-6, - Martyna Kubka - skreč | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Elena Milovanovic | 6-75, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Alison Van Uytvanck | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.23 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-76, 7-65 | detail zápasu |