ZÁPAS
21.11.21 | 1. kolo kval. | Toffee Ghorab | Fang An Lin | 7-5, 3-6, 10-6 | W15 Cairo | antuka |
ŠTATISTIKY
Egypt
07.01.07, 17 rokov
07.01.07, 17 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
16.05.05, 18 rokov
16.05.05, 18 rokov
Toffee Ghorab vs. Fang An Lin - Vzájomné zápasy
21.11.21 | 1. kolo kval. | Toffee Ghorab | Fang An Lin | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Toffee Ghorab form & Fang An Lin form
Toffee Ghorab - posledné zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.01.22 1. kolo | vs. Silvia Maria Costache | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.01.22 kvalifik. | vs. Karina Mohamed | 6-0, 3-0, Karina Mohamed - skreč | detail zápasu | |
04.01.22 1. kolo kval. | vs. Joody Elkady | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.12.21 kvalifik. | vs. Mariam Gabr | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Malaka Salem | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
22.12.21 1. kolo | vs. Naoko Eto | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.12.21 kvalifik. | vs. Shahd Habib | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Mariam Gabr | 6-75, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Claudia Bernaschi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Zongyu Li | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Renad Ayman Maamoun | 6-2, 2-1, Renad Ayman Maamoun - skreč | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu |
Fang An Lin - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gaeul Jang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Carolann Delaunay | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-2, Hong Yi Cody Wong - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Cara Korhonen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Briana Szabo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Malannia Vashkevich | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mariella Gelbke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Alisa Kummel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Na Dong | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Valery Gynina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-2, 1-0, Hwiwon Wi - skreč | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Ruien Zhang | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu |