ZÁPAS
28.05.23 | 1. kolo kval. | Timea Jaruskova | Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | W40 Otocec | antuka |
ŠTATISTIKY
Timea Jaruskova | Anamari Znuderl | |
1. podanie % | 37/56 (66%) | 20/36 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/37 (65%) | 9/20 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/19 (53%) | 2/16 (13%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 25/36 (69%) | 22/56 (39%) |
Vyhrané body celkom | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Anamari Znuderl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timea Jaruskova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anamari Znuderl | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timea Jaruskova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Anamari Znuderl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Timea Jaruskova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Anamari Znuderl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Timea Jaruskova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anamari Znuderl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timea Jaruskova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Anamari Znuderl | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Timea Jaruskova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Anamari Znuderl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
07.01.05, 19 rokov
07.01.05, 19 rokov
Timea Jaruskova vs. Anamari Znuderl - Vzájomné zápasy
28.05.23 | 1. kolo kval. | Timea Jaruskova | Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W40 Otocec | antuka |
Timea Jaruskova form & Anamari Znuderl form
Timea Jaruskova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Anamari Znuderl - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Maribor - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Fernanda Astete | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Catez - antuka | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Krsko - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 0-6 | detail zápasu |