ZÁPAS
12.03.23 | 1. kolo kval. | Tilwith Di Girolami | Tanika Tyra Panaino | 6-0, 6-1 | W60 Pretoria | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Tilwith Di Girolami | Tanika Tyra Panaino | |
1. podanie % | 23/31 (74%) | 23/40 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/23 (83%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/8 (63%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 27/40 (68%) | 7/31 (23%) |
Vyhrané body celkom | 51/71 (72%) | 20/71 (28%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Tilwith Di Girolami | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tanika Tyra Panaino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tilwith Di Girolami | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Tanika Tyra Panaino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tilwith Di Girolami | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Tanika Tyra Panaino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Tilwith Di Girolami | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Tanika Tyra Panaino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tilwith Di Girolami | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Tanika Tyra Panaino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tilwith Di Girolami | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Tanika Tyra Panaino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tilwith Di Girolami | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
JAR
01.09.01, 22 rokov
01.09.01, 22 rokov
Tilwith Di Girolami vs. Tanika Tyra Panaino - Vzájomné zápasy
12.03.23 | 1. kolo kval. | Tilwith Di Girolami | Tanika Tyra Panaino | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W60 Pretoria | tvrdý |
Tilwith Di Girolami form & Tanika Tyra Panaino form
Tilwith Di Girolami - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mansi Vadyala | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Nina Potocnik | Nina Potocnik - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-68 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 7-5, 6-71 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Chahd Tourkhani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 štvrťfinále | vs. Jiaqi Wang | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Romane Longueville | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ida Johansson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Vivian Wolff | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 6-71 | detail zápasu |
Tanika Tyra Panaino - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriela Vilar | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriela Vilar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Elyana Moonen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Aya Bychenko | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Lizunova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Clara Vlasselaer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Seven Oral | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anja Nayar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.22 kvalifik. | vs. Mia Repac | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ashley Gilby | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Shria Atturu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Morozova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Roua Limem | 6-75, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Diana Chehoudi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
26.09.21 2. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Johannesburg - tvrdý | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Kagiso Ledwaba | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Johannesburg - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 0-6, 0-6 | detail zápasu |