ZÁPAS
10.01.21 | 1. kolo kval. | Tilwith Di Girolami | Alicia Martial | 6-2, 6-0 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
31.03.04, 20 rokov
31.03.04, 20 rokov
Tilwith Di Girolami vs. Alicia Martial - Vzájomné zápasy
10.01.21 | 1. kolo kval. | Tilwith Di Girolami | Alicia Martial | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Tilwith Di Girolami form & Alicia Martial form
Tilwith Di Girolami - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mansi Vadyala | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Nina Potocnik | Nina Potocnik - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-68 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 7-5, 6-71 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Chahd Tourkhani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 štvrťfinále | vs. Jiaqi Wang | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Romane Longueville | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ida Johansson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Vivian Wolff | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 6-71 | detail zápasu |
Alicia Martial - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Hajar Crinebouch | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Amelia Rajecki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Adriana Reami | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 1-4, - Alicia Martial - skreč | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Karine Marion Job | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 4-6, 7-66, 10-5 | detail zápasu | |
05.03.23 2. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Paula Cembranos | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Janet Imbo Nloga | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Kamila Kashaeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Jing-Jing Lu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 6-3, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Jenifer Anger | 1-6, 0-6 | detail zápasu |