ZÁPAS
18.10.22 | 1. kolo | Tereza Smitkova | Jesika Maleckova | 6-3, 1-6, 7-5 | W60 Hamburg | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Tereza Smitkova | Jesika Maleckova | |
1. podanie % | 60/94 (64%) | 46/82 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/60 (68%) | 33/46 (72%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/34 (38%) | 16/36 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 33/82 (40%) | 40/94 (43%) |
Vyhrané body celkom | 87/176 (49%) | 89/176 (51%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esá | 3 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tereza Smitkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tereza Smitkova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tereza Smitkova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tereza Smitkova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Tereza Smitkova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tereza Smitkova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tereza Smitkova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Tereza Smitkova | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tereza Smitkova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tereza Smitkova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tereza Smitkova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tereza Smitkova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tereza Smitkova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tereza Smitkova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tereza Smitkova vs. Jesika Maleckova - Vzájomné zápasy
18.10.22 | 1. kolo | Tereza Smitkova | Jesika Maleckova | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | W60 Hamburg | tvrdý I. |
Tereza Smitkova form & Jesika Maleckova form
Tereza Smitkova - posledné zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.03.23 štvrťfinále | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
12.02.23 finále | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Jesika Maleckova - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
03.06.23 finále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.06.23 semifinále | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.06.23 štvrťfinále | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | detail zápasu |