ZÁPAS
06.03.22 | 1. kolo kval. | Tena Lukas | Jing-Jing Lu | 4-6, 7-64, 10-7 | W25 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tena Lukas vs. Jing-Jing Lu - Vzájomné zápasy
06.03.22 | 1. kolo kval. | Tena Lukas | Jing-Jing Lu | 4-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | W25 Antalya | antuka |
Tena Lukas form & Jing-Jing Lu form
Tena Lukas - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 štvrťfinále | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Jing-Jing Lu - posledné zápasy
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Yanan Hou | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. I-Hsuan Cho | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 6-71, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Ke Ren | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Han Shi | 1-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Huang | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jin Zhang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 4-5, - Jing-Jing Lu - skreč | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80+H Le - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-4, - Jing-Jing Lu - skreč | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Alicia Martial | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, - Jing-Jing Lu - skreč | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-65, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 6-3, Jana Fett - skreč | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 0-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu |