Nemecko
11.09.04, 19 rokov
11.09.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
22.03.01, 23 rokov
22.03.01, 23 rokov
Tea Lukic vs. Valentina Gaggini - Vzájomné zápasy
19.04.21 | 1. kolo kval. | Tea Lukic | Valentina Gaggini | 7-5, 7-5 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Tea Lukic form & Valentina Gaggini form
Tea Lukic - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Vlada Zvereva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Ann Akasha Ceuca | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alessia Manca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Galdano | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | - | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Enola Chiesa | 7-66, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Daria Kuczer | 6-3, 1-0, Daria Kuczer - skreč | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Kateryna Diatlova | 6-2, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Nele Niermann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Stella Wiesemann | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 L'aquila - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Milena Jevtovic | 3-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Valentina Gaggini - posledné zápasy
W15 Padova - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Chloe Noel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
14.06.22 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Rinko Matsuda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Helena Buchwald | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
11.04.22 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.22 2. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.22 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.22 1. kolo | vs. Estelle Najean | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.22 2. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 2-0, Ferdaous Bahri - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.22 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.22 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Talia Neilson Gatenby | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Tabitha Holmes | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
11.01.22 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 0-6 | detail zápasu |