ZÁPAS
18.11.22 | semifinále | Taylor Ng | Katarzyna Kawa | 6-3, 6-2 | W25 Helsinki | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Taylor Ng | Katarzyna Kawa | |
1. podanie % | 43/58 (74%) | 28/45 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/43 (58%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/15 (67%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 26/45 (58%) | 23/58 (40%) |
Vyhrané body celkom | 61/103 (59%) | 42/103 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Taylor Ng | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Taylor Ng | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Taylor Ng | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Taylor Ng | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Taylor Ng | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Taylor Ng | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Taylor Ng | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Taylor Ng | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Taylor Ng | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Taylor Ng vs. Katarzyna Kawa - Vzájomné zápasy
18.11.22 | semifinále | Taylor Ng | Katarzyna Kawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25 Helsinki | tvrdý I. |
Taylor Ng form & Katarzyna Kawa form
Taylor Ng - posledné zápasy
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Naples - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-0, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Caroline Dolehide | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 4-6, 14-16 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Stacey Fung | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.23 1. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Toronto - tvrdý I. | ||||
04.03.23 semifinále | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.23 štvrťfinále | vs. Kayla Cross | 6-0, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maya Joint | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Nao Hibino | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Caroline Romeo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
02.02.23 štvrťfinále | vs. Yue Yuan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Maria Fernanda Martinez Hernandez | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
02.12.22 semifinále | vs. Emina Bektas | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.22 štvrťfinále | vs. Laura Mair | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.22 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.22 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Katarzyna Kawa - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Olga Danilovic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Vera Zvonareva | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Alina Korneeva | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Jaqueline Cristian | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Mia Ristic | 7-62, 7-67 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
22.09.23 semifinále | vs. Anna Schmiedlova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
21.09.23 štvrťfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu |