ZÁPAS
16.01.18 | 1. kolo | Tayisiya Morderger | Oleksandra Oliynykova | 6-0, 7-64 | Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Tayisiya Morderger | Oleksandra Oliynykova | |
1. podanie % | 40/61 (66%) | 46/71 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/40 (78%) | 23/46 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/21 (43%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 35/71 (49%) | 21/61 (34%) |
Vyhrané body celkom | 75/132 (57%) | 57/132 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tayisiya Morderger vs. Oleksandra Oliynykova - Vzájomné zápasy
16.01.18 | 1. kolo | Tayisiya Morderger | Oleksandra Oliynykova | 6-0, 7-64 | detail zápasu | Antalya | antuka |
09.11.17 | 2. kolo | Tayisiya Morderger | Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Tayisiya Morderger form & Oleksandra Oliynykova form
Tayisiya Morderger - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
30.07.23 kvalifik. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Oleksandra Oliynykova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detail zápasu |