ZÁPAS
30.04.19 | kvalifik. | Tatsiana Sasnouskaya | Tanysha Dissanayake | 3-6, 6-1, 10-6 | W15 Tbilisi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Bielorusko
27.12.01, 22 rokov
27.12.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
07.08.01, 22 rokov
07.08.01, 22 rokov
Tatsiana Sasnouskaya vs. Tanysha Dissanayake - Vzájomné zápasy
30.04.19 | kvalifik. | Tatsiana Sasnouskaya | Tanysha Dissanayake | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | W15 Tbilisi | tvrdý |
Tatsiana Sasnouskaya form & Tanysha Dissanayake form
Tatsiana Sasnouskaya - posledné zápasy
W25 Austin - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Anna Zyryanova | 6-1, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Elisa Kendall | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Ilona Kremen | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 6-0, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Liisa Varul | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 5-7, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
13.10.19 kvalifik. | vs. Evelina Martirosyan | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Aizat Zholdakayeva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Evgeniya Levashova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Eliya Cohen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Alesya Yakubovich | 7-5, 0-1, - Tatsiana Sasnouskaya - skreč | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Hanna Sokal | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Polina Pekhova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 1-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Aryna Filistovich | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Grib | 1-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu |
Tanysha Dissanayake - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Ellie Logotheti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Joanna Tomera | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Dunya Charalampopoulos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Helena Stevic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 7-64, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
22.08.20 1. kolo | vs. Emma Wilson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Katherine Barnes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.20 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 7-64, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Eden Silva | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Lou Adler | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Zoe Bourbotte | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 0-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Dublin - koberec | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 0-6, 1-6 | detail zápasu |