Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
18.09.98, 25 rokov
18.09.98, 25 rokov
Tatiana Perebiynis vs. Moni Potrc - Vzájomné zápasy
18.05.15 | kvalifik. | Tatiana Perebiynis | Moni Potrc | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Velenje | antuka |
Tatiana Perebiynis form & Moni Potrc form
Tatiana Perebiynis - posledné zápasy
Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-1, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Ana Akhalkatsi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
22.11.17 2. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.17 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Lizaveta Hancharova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Ekaterina Grib | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.17 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Mariia Skuba | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Kateryna Lymar | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
20.09.17 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.17 1. kolo | vs. Giorgia Testa | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Anna Didkovska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Daria Orichkevitch | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Nina Furmaniak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
02.08.17 2. kolo | vs. Veronika Kapshay | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.17 1. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Kristin Younes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Diana Bakuta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo | vs. Helen Ploskina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
29.06.15 kvalifik. | vs. Josephine Boualem | 6-74, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.15 1. kolo kval. | vs. Elodie Leune | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Padova - antuka | ||||
08.06.15 kvalifik. | vs. Petra Uberalova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Verena Hofer | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Brescia - antuka | ||||
01.06.15 1. kolo kval. | vs. Arantxa Rus | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
25.05.15 kvalifik. | vs. Petra Krejsova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Tatjana Stoll | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Moni Potrc - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Ela Platenikova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Catez - antuka | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Krsko - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Natalia Fehr | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Martina Augello | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Bianca Turati | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Fanni Gecsek | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Reka Zadori | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Anita Gavran | 5-7, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Xenia Knoll | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Alexandra Petric | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Anda Ghinga | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Shatoo Mohamad | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Sharonova | 6-73, 7-5, 6-76 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Radka Buzkova | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.18 kvalifik. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-3 | detail zápasu |