ZÁPAS
29.10.20 | 2. kolo | Tamara Curovic | Lena Ruppert | 6-4, 6-1 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Tamara Curovic | Lena Ruppert | |
1. podanie % | 32/59 (54%) | 36/50 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/32 (56%) | 15/36 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/27 (56%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 31/50 (62%) | 26/59 (44%) |
Vyhrané body celkom | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Dvojchyby | 6 | 4 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Curovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tamara Curovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tamara Curovic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tamara Curovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamara Curovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tamara Curovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Curovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tamara Curovic vs. Lena Ruppert - Vzájomné zápasy
29.10.20 | 2. kolo | Tamara Curovic | Lena Ruppert | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Tamara Curovic form & Lena Ruppert form
Tamara Curovic - posledné zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu |
Lena Ruppert - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Lea Magun | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.21 finále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.21 semifinále | vs. Eri Shimizu | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.21 štvrťfinále | vs. Tamara Kostic | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
07.08.21 semifinále | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.21 štvrťfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-70, 7-65 | detail zápasu | |
03.08.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
30.07.21 štvrťfinále | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.21 kvalifik. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Mariia Bergen | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.04.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.21 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 12-14 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 6-3, 6-2 | detail zápasu |