ZÁPAS
30.07.18 | kvalifik. | Sydney Berlin | Venla Ahti | 6-3, 6-2 | Savitaipale | antuka |
ŠTATISTIKY
Sydney Berlin | Venla Ahti | |
1. podanie % | 46/55 (84%) | 37/59 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/46 (72%) | 23/37 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/9 (78%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/59 (46%) | 15/55 (27%) |
Vyhrané body celkom | 67/114 (59%) | 47/114 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
Švédsko
11.07.00, 23 rokov
11.07.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Fínsko
15.12.00, 23 rokov
15.12.00, 23 rokov
Sydney Berlin vs. Venla Ahti - Vzájomné zápasy
30.07.18 | kvalifik. | Sydney Berlin | Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Savitaipale | antuka |
Sydney Berlin form & Venla Ahti form
Sydney Berlin - posledné zápasy
W25 Ystad - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Maria Manilova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Szuszkiewicz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Haley Giavara | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Emilia Roslund | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Sarah Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Melis Sezer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Lucia De Santa Ana | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Piia Suomalainen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Shaulskaya | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sandelfjord - antuka | ||||
26.07.18 štvrťfinále | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.18 2. kolo | vs. Ina Kaufinger | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo | vs. Raffaela Alhach | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.07.18 kvalifik. | vs. Ximena Kompalka | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Pei Hsuan Chen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Emilie Francati | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Julita Saner | 6-0, 3-1, Julita Saner - skreč | detail zápasu | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Sofia Nami Samavati | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Karlskrona - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Francesca Jones | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Therese Ekdahl | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Agnes Gustafsson | 6-77, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Elena Griessner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.05.15 kvalifik. | vs. Emma Milicevic | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Hana Sisirak | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Venla Ahti - posledné zápasy
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
08.05.23 1. kolo | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Emilija Tverijonaite | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Nora Parik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Cecilie Wiche | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Rozalia Gruszczynska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Gloire Mfoumouangana | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Kaia Kruus | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Anastasia Veselova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Diandra Suitso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Filippa Vale Frogner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Michaela Honcova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Stefanija Polischuk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Darta Dalecka | 6-4, 6-3 | detail zápasu |