ZÁPAS
02.09.19 | 2. kolo kval. | Suzan Lamens | Darina Precechtelova | 6-1, 6-0 | W25 Prague | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
29.07.05, 18 rokov
29.07.05, 18 rokov
Suzan Lamens vs. Darina Precechtelova - Vzájomné zápasy
02.09.19 | 2. kolo kval. | Suzan Lamens | Darina Precechtelova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Prague | antuka |
Suzan Lamens form & Darina Precechtelova form
Suzan Lamens - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - skreč | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
30.11.23 štvrťfinále | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Darina Precechtelova - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Julieta Estable | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo kval. | vs. Lucie Ivanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | Isabelle Kouzmanov - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
09.11.19 1. kolo kval. | vs. Alice Viglianisi | 6-1, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
03.11.19 kvalifik. | vs. Chiara Catini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 7-66, 2-0, Viktoria Surova - skreč | detail zápasu |